Дорожні та земельні роботи різної складності

дорожні роботиДорожньо-будівельна техніка від “Зім-Карпати” сприяє прокладанню та будівництву доріг різної складності в Івано-Франківській області. В розпорядженні компанії — дорожня техніка і вантажні машини, якими керують компетентні фахівці. З допомогою якісних землерийних машин та вантажівок спеціалісти компанії реалізують заплановані дорожні проекти й доставлять необхідний вантаж на місце робіт. Також надаємо послуги оренди спецтехніки в Івано-Франківську із супроводом фахівців.

Дорожні роботи в Івано-Франківську

Планування ділянокПослуги спецтехніки знадобляться, якщо вам потрібно прокласти дорогу до власного закладу, відреставрувати ділянку, перевезти матеріали для прокладання шляхів, замовити будівництво доріг, державні дорожні роботи тощо. З допомогою наявної спецтехніки надаємо наступні послуги:

Створення ґрунтових доріг

Допоможемо створити ґрунтові дороги в Івано-Франівську, щебеневі й гравійні покриття вибраної території. Для цього використовуємо екскаватори JCB та моделі JCB 160, а також, за необхідності, самоскиди.

Наші спеціалісти виконають роботи дорожнього проекту за вашими побажаннями та технічними стандартами. Це можуть бути як піші, пляжні дороги, так і шляхи для автомобілів. Також часто в Івано-Франківській області виникає потреба створити гірські дороги, велосипедні туристичні маршрути тощо. У цьому вам також допоможе спецтехніка та фахівці “ЗІМ-Карпати”.

Оренда спецтехніки в Івано-Франківську

Ми надаємо спеціалізовану техніку в оренду на запланований період потрібних робіт, прокладання дороги тощо. До ваших послуг:

  • Оренда самоскидів MAN TGA та DAF xf
  • Оренда екскаваторів JCB, JCB 160

Будемо раді виконати дорожні та земляні роботи в Івано-Франківську та області. Для замовлення послуг напишіть нам або телефонуйте: +38 (097) 798 53 93 ;+38 (067) 93 611 21.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *