Доставка вантажів. Оренда самоскидів

«ЗІМ Карпати» надає послуги перевезення вантажів різного типу. Для цього підприємство має всю необхідну техніку та кваліфікованих водіїв. Компанія приймає замовлення маршрутів вантажоперевезення в Івано-Франківську та області. Виконання замовлень відбувається чітко в обумовлений у договорі час
При укладанні договору замовнику необхідно вказати, який тип вантажу потрібно доставити та його орієнтовну вагу. Від цього залежить вартість та вид техніки.

4 причини замовити перевезення вантажу в ЗІМ Карпати

Вантажні перевезення — послуги, постійно необхідні при будівельних роботах, розширенні підприємств, переїздах тощо. Відповідно, існує безліч підприємців, які пропонують перевезення вантажів. Зверніть увагу на те, чому вигідно обрати саме вантажоперевезення ЗІМ Карпати:

  • Якісна та потужна техніка перевірених європейських виробників. Екскаватори JCB — Британія, самоскид DAF — Нідерланди,  самоскид MAN — Німеччина.
  • Спецтехніка ЗІМ Карпати перевозить різні типи вантажів. Ми перевозимо сипучі, тверді, негабаритні вантажі. Зокрема будівельні матеріали (пісок, щебінь, цемент, ґрунт), корми (зерно, борошно), добрива, сміття тощо.
  • Компанія несе відповідальність за стан вантажу. Укладаючи домовленість, виконавець приймає відповідальність за те, що перевозить на термін доставки з пункту А в пункт Б.
  • Вигідні тарифи та програма лояльності для постійних клієнтів. Вартість перевезення залежить від типу вантажу та відстані доставки. Ціна формується комплексно та може варіюватися.

За необхідності при замовленні послуг укладається відповідний договір, у якому сторони заздалегідь затверджують умови, вартість та терміни виконання. В ньому також прописується обов`язки та відаовідальність сторін. При необхідності, надаються послуги оренди навантажувача та самоскида.

Оренда самоскидів

ЗІМ Карпати надає в оренду різновантажні самоскиди MAN TGA та DAF xf. Самоскид — вид спецтехніки, необхідний для перевезення та розвантаження насипних і пакетних вантажів будівельного та сільськогосподарського призначення.  Техніка спеціально сконструйована для перевезення вантажів у важкодоступних місцях: гірська місцевість, кар’єри, будівельні ділянки тощо.

Оренда самоскидів в Івано-Франківську — вигідне рішення, яке дозволить заощадити кошти, час та нерви. Перевезення самоскидами ЗІМ Карпати:

  • позбавляє необхідності купувати техніку для одноразового чи кількаразового вантажоперевезення;
  • спрощує навантаження та розвантаження, не вимагає силових затрат;
  • гарантує якісне фахове виконання робіт.

При необхідності компанія може виконувати повний комплекс робіт, що вимагають залучення спецтехніки. Зокрема, копання ставків, котлованів , дорожні та земельні роботи різної складностіочищення водойм: озер, річок, ставківпланування ділянок.

Також ми надаємо послуги доставки та перевезення транспорту в Івано-Франківську й області.

Замовляй без вагань

Щоб замовити послуги спецтехніки, дізнатися додаткову інформацію та узгодити деталі, телефонуйте за  номером +38 (097) 798 53 93 ;+38 (067) 93 611 21.
Чекаємо вашого дзвінка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *