Копання ставків, котлованів в Івано-Франківську

Копання ставків, озер, котлованів — важке завдання для людини з лопатою, проте швидка справа для екскаватора.  Професійний водій та якісна спецтехніка допоможуть викопати озеро, ставок, котлован в Івано-Франківську та інших містах, не зіпсувати ґрунт та плани на водойму.

Як вирити ставок, озеро на ділянці

Процес копання ставків залежить від ваших цілей та планів. Невеликі декоративні ставки, звісно, можна спроектувати й реалізувати самостійно, арт-проекти з водоймами допоможе втілити ландшафтний дизайнер. Щодо більш масштабних робіт — тут не обійтися без послуг екскаватора та відповідних фахівців.

Після вивчення ґрунту і вибору місцевості, визначення габаритів, глибини котловану, з’являється потреба в суто технічних роботах копання ставків — ціна в такому випадку перекривається швидкістю робіт і економією робочих ресурсів.  Саме для таких ситуацій ми пропонуємо  послуги екскаватора в Надвірній, Коломиї, Івано-Франківську.

Замовлення, оренда спецтехніки для копання ставків

“ЗІМ-Карпати” допоможе вирити озеро, ставок, водойму і забезпечить безпечні умови для подальших робіт. До ваших послуг екскаватор британського бренду JCB 200.

  • Максимальна глибина копання ставків — 6400 мм.
  • Максимальний радіус копання — 9480 мм.
  • Об’єм ковша – 0,9 кубометра.

Також можлива оренда або замовлення послуг екскаватора JCB 160 з характеристиками 5682 мм (глибина) 8600 мм (радіус). Такі дані спеціалізованої техніки дозволяють створити котловани, ставки без псування навколишньої території.

Вирішили побудувати озеро — замовте якісну спецтехніку

Технічні роботи над водоймами відіграють важливе значення для проектування ділянок — власного подвір’я, саду чи загальної міської території.  Можна все зіпсувати, вибравши непрофесійні послуги чи затягнути роботи на тривалий час і закинути справу, взявшись за копання самому.  Замовляйте послуги екскаватора у нас, щоб вирити водойму, озера, ставки, водоймища за лічені години і продовжити роботу над оформленням території. Також ми надаємо послуги очищення ставків.

Дзвоніть сьогодні для замовлення послуги екскаватора в Івано-Франківську та області: +38 (097) 798 53 93 ; +38 (067) 93 611 21

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *