Планування ділянок в Івано-Франківській області

 

Планування ділянки — необхідний початковий етап будівництва будь-якого об’єкта. Часто для того, щоб рельєф відповідав вимогам будівництва ділянку потрібно зачистити від сміття, забрати зайві шари ґрунту, прибрати пні чи дерева, терасувати ділянку тощо.

В такому випадку є потреба залучення фахівців та спеціальної техніки. З використанням спецмашин справу буде завершено за короткий термін. А  власник території зможе хутко перейти до наступного етапу будівництва.

Для виконання цих робіт підприємство “ЗІМ Карпати” має всю необхідну техніку: екскаватори, бульдозери, навантажувачі та самоскиди. Відповідно до вимог замовника буде вибрано необхідне обладнання та доставлено в потрібний час у належне місце.
ЗІМ Карпати виконає всі необхідні завдання й за короткий відрізок часу ділянка буде готова для будівництва чи укладання бруківкою буде готовою до продовження робіт.

Етапи планування ділянки

Підготовка ділянки до подальших будівельних робіт — широкий комплекс взаємопов’язаних етапів планування, від яких залежить якість та стійкість запланованої споруди. Зважаючи на початковий вигляд території та мету планування ділянки, фахівці обирають необхідні робочі процеси. Виконуються такі етапи планування:

  • розробка ґрунту екскаватором;
  • виїмка та виведення зайвої води, яка назбиралася у котловані;
  • укладка;
  • переміщення;
  • ущільнення ґрунту — один з основних етапів планування ділянки під будівництво. Ґрунт ущільнюють, щоб попередити осідання та забезпечити надійну основу для фундаменту.

Вартість замовлених робіт буде залежати від рівня складності роботи, розміщення об`єкта, а також від обсягу та тривалості роботи спецтехніки. Компанія гарантує дотримання технологій та високу якість виконання роботи.

Вертикальне планування

Вертикальне планування передбачає зміну рельєфу до потрібного рівня горизонтальної поверхні та розв’язання проблеми стоку води, тобто виведення із території осадових вод.

Вертикальне планування здійснюється при необхідності формування рельєфу — насипки або видалення ґрунту. Якщо планування проводиться в місцях з уже наявною архітектурою, втручання в рельєф має бути мінімальним, тому вимагає відповідального фахового підходу. ЗІМ Карпати має ліцензії на виконання усіх типів земляних робіт та працює в Івано-Франківську та області.

Замовити послуги зараз 

Щоб обговорити деталі  чи отримати консультаціях телефонуйте за номером +38 (097) 798 53 93 ; +38 (067) 93 611 21.

Також, крім описаних робіт, ми виконуємо дорожні та земельні послуги різної складностіочищення водойм: озер, річок ставків, здійснюємо доставку вантажів тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *