Доставка транспорту в Івано-Франківську

Доставка транспорту, Івано-ФранківськПідприємство ЗІМ Карпати надає послуги перевезення транспорту вагою до 25 тонн. Доставка здійснюється в Івано-Франківську та в межах області.

Оператори компанії мають досвід навантаження та можуть доставити легковий автомобіль, джипи, вантажні автомобілі, мото-, велотранспорт, спецтехніку та будь-які інші види транспорту в потрібне замовнику місце.

Якщо ваш автомобіль вийшов із ладу або вам потрібно транспортувати авто чи будь-який інший об’єкт на конкретну локацію ви можете замовити послуги доставки транспорту. При необхідності здійснюється також повернення транспорту в пункт А.

Послуги автотрейлера в Івано-Франківську

Доставка вантажів. Оренда самоскидівАвтомобільні форс-мажори, які руйнують плани та забирають багато особистого часу, трапляються нерідко. ЗІМ Карпати допоможе вчасно та ефективно вирішити такі проблеми. Ми можемо перевезти транспорт із будь-якого місця та доставити на потрібну локацію в межах області.  Щоб замовити перевезення або евакуацію транспорту зателефонуйте за номером  +38 (097) 798 53 93 ; +38 (067) 93 611 21 та детально опишіть марку автомобіля та місцезнаходження. Після оформлення замовлення на місце виїзд

Доставка спецтехніки

Ми самотужки доставляємо власну спецтехніку на місце виконання замовлених робіт. До тарифу входить вартість за доставку та самі роботи в комплексі. Також, при замовленні ми, за окремим тарифом,  доставимо в потрібне місце малогабаритну спеціальну техніку компаній третіх осіб. Компанія ЗІМ Карпати дбає про терміни доставки та гарантує високу якість виконання роботи.

Чекаємо вашого дзвінка

Щоб якомога швидше отримати бажаний результат, рекомендуємо телефонувати вже зараз. Ми проконсультуємо та відправимо необхідну техніку у потрібне місце. Дзвоніть за номером: +38 (097) 798 53 93 ; +38 (067) 93 611 21.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *